Chcesz zrobić pochłaniacz wilgoci do auta własnej roboty? Sprawdź nasz pomysł!

Wiemy, jak zrobić domowy pochłaniacz wilgoci! Poznaj produkt, który pozwoli Ci w prosty sposób przygotować naprawdę skuteczny pochłaniacz wilgoci do samochodu lub domowej szafki.

Po co w samochodzie pochłaniacz wilgoci?

Pochłaniacz wilgoci do auta własnej roboty to coś, co zdecydowanie warto przygotować! Dzięki niemu wilgotność powietrza będzie pod kontrolą. Pochłaniacze wilgoci poprawiają parametry wewnątrz samochodu i w efekcie zwiększają komfort podróży kierowcy i pasażerów. To oczywiście nie wszystko! Dzięki woreczkom pochłaniającym wilgoć możesz uniknąć wielu problemów technicznych — korozji, pleśni i grzybów. Zapomnisz także o zaparowanych szybach! Obniżenie wilgotności powietrza w samochodzie zapewni Ci doskonałą widoczność! Sprawdź, jak zrobić pochłaniacz wilgoci DIY!

Woreczek zapachowy do samochodu. pochłaniacze wilgoci z logo firmy

Woreczek do samochodu z Twoim nadrukiem

Jak możesz wykorzystać pochłaniacz wilgoci w samochodzie?
  • Małe woreczki pochłaniające wilgoć umieść w schowku,
  • Woreczki (średniej wielkości) ustawione w pobliżu szyby skutecznie pomogą usunąć z niej wilgoć — dzięki nim zapomnisz o zaparowanych szybach!
  • Duże woreczki pochłaniające wilgoć można umieścić w bagażniku i pod siedzeniem — będą regularnie adsorbować nadmiar wilgoci z pojazdu.

Jak zrobić domowy pochłaniacz wilgoci?

Zastanawiasz się jak samodzielnie zrobić pochłaniacz wilgoci do auta, szafy lub szuflady z bielizną? Przekonaj się, że to naprawdę proste. Wystarczy wypełnić materiałowy woreczek (np. z organzy) substancją pochłaniającą wilgoć. Szczerze polecamy żel krzemionkowy (silica żel)! Działanie silica żelu jest niezwykle proste i naprawdę skuteczne. Woreczki pochłaniające wilgoć, wypełnione silica żelem, doskonale sprawdzą się w samochodzie i w domu. Żel krzemionkowy wyjątkowo skutecznie adsorbuje wilgoć.

Domowe woreczki pochłaniające wilgoć - włóż jeden do szuflady!

Woreczki z silica gelem warto włożyć także do szuflady i szafy z odzieżą.

Gdzie kupić silica gel?

Możesz kupić większe, przemysłowe opakowanie żelu krzemionkowego lub zacząć zbierać saszetki z silica żelem dołączane do butów, torebek i sprzętów elektronicznych.

Saszetki pochłaniające wilgoć to coś, co pochłania wilgoć naprawdę skutecznie!

Silica gel — skuteczny w walce z wilgocią

Wiele osób zaskoczy fakt, że popularny silikonowy żwirek dla kotów, w rzeczywistości jest żwirkiem silikatowym i wykonany jest z czystego żelu krzemionkowego. Jeżeli chcesz przygotować saszetki pochłaniające wilgoć, śmiało możesz wypełnić woreczki z organzy silikatowym żwirkiem dla kota!

Żwirek silikonowy dla kota

Żwirek silikonowy dla kota zrobiony jest nie z silkonu, lecz z żelu krzemionkowego!

Wielorazowe woreczki pochłaniające wilgoć

Jak zrobić pochłaniacz wilgoci do walizki?

Woreczek zapachowy z suszem lawendowym uzupełniony saszetką z silica żelem – zapobiega pojawieniu się nieprzyjemnego zapachu w walizce

Ogromnym atutem woreczków z żelem krzemionkowym jest ich wielorazowość. Ten produkt może Ci służyć przez naprawdę długi czas. Wystarczy, że:

Inne pomysły na domowy pochłaniacz wilgoci zrób to sam z herbatą, sodą lub żelem krzemionkowym znajdziesz na naszym blogu! Zobacz TEN wpis i sprawdź, z czego jeszcze możesz zrobić domowy pochłaniacz wilgoci:

Woreczki do pochłaniania wilgoci – zrób to sam

Pochłaniacze wilgoci z logo firmy

Woreczek zapachowy do auta z logo. pochłaniacze wilgoci z logo firmy

Woreczek zapachowy do auta z nadrukowanym logo firmy

Na koniec chcielibyśmy zwrócić uwagę klientów biznesowych na fakt, że pochłaniacze wilgoci z logo firmy to dobry pomysł na praktyczny gadżet reklamowy. Postaw na oryginalność! Zamiast obdarowywać klientów kolejnym długopisem, przygotuj woreczki zapachowe do samochodu lub saszetki pochłaniające wilgoć z Twoim logo. Zainteresował Cię ten pomysł? Zatem jeszcze dziś skontaktuj się z naszym doradcą — otrzymasz bezpłatną wizualizację woreczka z Twoim logo oraz wycenę projektu.