Ogród i rośliny domowe

Tkanina
Wybrane:
Wyczyść
Kolor
Wybrane:
Wyczyść
Rozmiar
Wybrane:
Wyczyść
Szerokość
Wybrane:
Wyczyść
Wysokość
Wybrane:
Wyczyść
Ozdobny nadruk
Wybrane:
Wyczyść
Okazja
Wybrane:
Wyczyść
Jest: 150 produkt(ów) w tej kategorii
Filtry Jest: 150 produkt(ów) w tej kategorii

Właściciele mieszkań i domów, często decydują się na ożywienie swoich pomieszczeń za pomocą kwiatów i roślin doniczkowych. Pozwala to na posiadanie zalążka ogrodu w każdym kącie domu.

Co zrobić, aby nasze rośliny prezentowały się inaczej niż wszystkie? To proste! Wystarczy zamienić zwykłą, nudną osłonkę na woreczek na doniczkę. W ten sposób nadasz swojemu pomieszczeniu innego, niestandardowego wyglądu.

Ile razy zdecydowałeś się na zakup ziół doniczkowych, których nie miałeś w co włożyć? Od dziś nie musisz mieć z tym problemu! Wystarczy, że zdecydujesz się na zakup naszych produktów. Woreczki lniane z nadrukiem świetnie sprawdzą się w twoim mini ogródku.

Torby materiałowe znajdą również swoje zastosowanie w kuchni, w której posiadamy wiele różnych artykułów spożywczych. Ile razy zdarzyło ci się zbyt mocno otworzyć opakowanie, przez co pół produktu się rozsypało? Nasze woreczki zapewnią Ci wygodę użytkowania, bezpieczeństwo dla żywności oraz nietuzinkowy wygląd.

Dzięki możliwości personalizacji możesz przygotować woreczki z napisem informującym, co znajduje się w środku torebki. Woreczki na grzyby suszone pomagają zachować aromat i smak produktu, a w dodatku zapobiegają powstawaniu pleśni.

Woreczki lniane i bawełniane marki Saketos uszyliśmy z naturalnych, bezpiecznych materiałów, które nie szkodzą naszemu środowisku i z biegiem czasu ulegają biodegradacji.

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product