Dekoracje stołu

Tkanina
Wybrane:
Wyczyść
Kolor
Wybrane:
Wyczyść
Rozmiar
Wybrane:
Wyczyść
Szerokość
Wybrane:
Wyczyść
Wysokość
Wybrane:
Wyczyść
Ozdobny nadruk
Wybrane:
Wyczyść
Okazja
Wybrane:
Wyczyść
Jest: 403 produkt(ów) w tej kategorii
Filtry Jest: 403 produkt(ów) w tej kategorii

Każdego roku jest co najmniej kilka wydarzeń, podczas których szczególnie zależy nam na pięknym udekorowaniu stołu. Wystrój stołu jest bowiem niezwykle ważnym elementem każdego spotkania, święta. Umili także codziennie spożywanie posiłku.

To właśnie najczęściej przy stole spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi. Warto zatroszczyć się o to by każdy uczestnik spotkania czuł się dobrze i wyjątkowo. Odpowiednia dekoracja stołu na co dzień jest powodem do dumy każdego gospodarza. Na szczęście ozdoby na stół nie muszą kosztować fortuny!

Przy pomocy woreczków marki Saketos można w wyjątkowy sposób ozdobić stół! Nasze małe woreczki sprawdzą się jako ozdobne pokrowce na sztućce, podczas uroczystych spotkań można zapakować w nie także małe upominki dla gości, zawiesić na nich bileciki z imieniem i nazwiskiem tworząc w ten sposób winietki na stół.

Absolutnym hitem dekoracji stołu na przyjęcie, wesele, chrzciny czy urodziny będą woreczki na alkohol. Woreczki z materiału o wymiarach 16 × 37 cm to doskonałe pokrowce butelki!

Może masz ochotę zrobić niespodziankę swoim gościom i obdarować ich drobnym upominkiem? Przygotowany prezent zapakuj do pięknego woreczka, tak by nikt nie spodziewał się, co jest w środku. Chcesz, aby Twoje wesele pozostało każdemu na długo w pamięci? Zamów woreczki z personalizowanym napisem (np. z datą ślubu i waszymi inicjałami), dzięki temu staną się w przyszłości miłą pamiątką.

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product