Opakowania na rękodzieło

Tkanina
Wybrane:
Wyczyść
Kolor
Wybrane:
Wyczyść
Rozmiar
Wybrane:
Wyczyść
Szerokość
Wybrane:
Wyczyść
Wysokość
Wybrane:
Wyczyść
Ozdobny nadruk
Wybrane:
Wyczyść
Okazja
Wybrane:
Wyczyść
Jest: 700 produkt(ów) w tej kategorii
Filtry Jest: 700 produkt(ów) w tej kategorii

W ostatnich latach obserwujemy rosnącą rolę produktów tworzonych ręcznie przez pasjonatów. Cudownie! My także kochamy rękodzieło. Sądzimy, że dzieje się tak, ponieważ rękodzieła, w przeciwieństwie do masowej produkcji, zapewniają poczucie jakości oraz unikalności.

Większa popularność, to także większa konkurencja na rynku. Zastanawiasz się co zrobić, by produkt wytwarzany ręcznie, na małą skalę wyglądał naprawdę profesjonalnie oraz jak wyróżnić się na tle tysięcy innych artystów, którzy ze starannością tworzą swoje produkty?

Producent opakowań Saketos spełnia oczekiwania swoich klientów specjalizujących się w rękodziele. Mamy świadomość, że nie szata zdobi człowieka, ale opakowanie na pewno zdobi produkt oraz znacząco zwiększa jego wartość!

Tysiące naszych klientów zdecydowało się, by swoje rękodzieło sprzedawać właśnie w woreczkach marki Saketos. Zastępują one tradycyjne opakowania na świece, czy ręcznie robione mydła. Woreczki z organzy to produkt, który pozwala jednocześnie zapakować i wyeksponować rękodzieło na wystawie sklepowej oraz podczas różnorodnych targów i jarmarków.

Rzemieślnicy tworzący biżuterię i inne luksusowe produkty zazwyczaj decydują się na welur lub satynę kojarzące się właśnie z takimi dobrami. Jako woreczki na ręcznie robione mydła i świece klienci często wybierają materiały: len, juta i bawełna. Najbardziej wymagający artyści decydują się na woreczki z logo, dzięki czemu ich produkt od pierwszego kontaktu wywołuje uczucie unikalności i luksusu, a woreczki z personalizowanym nadrukiem pełnią także rolę gadżetu reklamowego.

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product